BİREYSEL ve KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

KUNET Turizm®, çeşitli ölçekteki işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyaçlarına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi ve yüksek hizmet kalitesi ile çözümler sunmaktadır.

Turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan KUNET Turizm®, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kurumsal seyahat çözümlerini arttırmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen turizm gruplarından biri olan KUNET Turizm®, 2000 yılında değerli müşterilerinin seyahat gereksinimlerini karşılamak üzere kurulmuştur.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) A Grubu ve Uluslararası Hava Taşımacılık Birliği (IATA) resmi üyesi olup, gerek yurt içinde gerekse yurtdışı arenalarda seçkin bir yere sahip ve her geçen gün hizmet ağını genişletmektedir.

İstanbul, Ankara ve Rize’de bulunan ofislerinde görev yapan profesyonel kadrolarıyla hizmetlerini sürdüren KUNET Turizm®, dünyanın çeşitli ülkelerinde turizm faaliyetleri yapan yabancı birçok şirketlerin Türkiye temsilciliklerini yapmaktadır.

Tüketici haklarına saygılı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştiren KUNET Turizm®güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli seyahat organizasyonları sunmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş Kaliteli ve istikrarlı servis anlayışından ödün vermeyen Sektörün önde gelen, marka değeri yüksek bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Hızla gelişmekte olan dinamik turizm dünyasının gereksinimlerini yakından takip ederek, değişen ihtiyaçlara uyum sağlayıp profesyonel takım ruhuyla kaliteli ve güvenilir servis sunmaktır.