Koşuyolu Cad. No: 28 Kadıköy / İstanbul
+90 216 709 53 53

Fuar organizasyonları düzenlemek ya da mevcut bir fuara katılım gösterebilmek adına fuar organizasyonu yükünüzü alıyor ve sizin için en iyi organizasyonlara imza atıyoruz.

KUNET Turizm olarak organizasyon ve kurumsal hizmet noktasındaki farkımızın bilincindeyiz. Kurumsal müşterilerimizden aldığımız güven ile birlikte yıllardan beri sektörde gücümüze güç katarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden sadece biri olan fuar organizasyonları ile sizler için de fuarlardaki tüm operasyonları üstleniyoruz.

Neden KUNET Turizm ile fuar organizasyonları?

Fuar organizasyonları konusunda yıllardan beri elde ettiğimiz deneyim ile birlikte profesyonel olarak destek sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğu organizasyonlarımızda hiçbir detay atlanmadığı gibi imajınızın en iyi şekilde yansıtılması hedeflenmektedir. Bu doğrultuda yurt içi ve yurtdışı fuar organizasyonlarında en iyi şekilde yerinizi almak ve ya organizasyon gerçekleştirmek adına KUNET Turizm, en iyi seçim olacaktır.

KUNET Turizm ile gerçekleştireceğiniz iş birliğinde sizler için Türkiye genelindeki farklı oteller, etkinlik alanları ya da fuar bölgeleri

Fuar organizasyonları neleri kapsıyoruz?

KUNET Turizm olarak sunduğumuz fuar organizasyonlarında kurumsal müşterilerimiz için hiçbir küçük detayı atlamıyor ve organizasyonda tüm ihtiyaçlarınızı düşünüyoruz. Sıcak içecek, catering ya da kokteyl gibi farklı ihtiyaçlarınız için gerekli desteği sağlıyoruz. Böylece fuar organizasyonlarınızda misafirlerinizin kurumunuz tarafından en iyi şekilde ağırlanmasını ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını deneyimlerimizle güvence altına alıyoruz.

Kurumsal müşterilerimizin yanı sıra bireysel olarak fuar ile ilgili tüm etkinliklerde de yine firma olarak tüm sorunluluğu alarak, organizasyonları başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Fuar konusunda en önemli gücümüz, beklentilerin neler olduğunu bilerek bu doğrultuda planlamalar yapmamız. Seyahat ve organizasyon konusunda sektörde yaratmış olduğumuz fark sayesinde tüm hizmetlerimizle birlikte çözüm ortaklarımızı en iyi şekilde temsil ederek, işleri kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Sınırların olmadığı, Türkiye ve yurt dışı genelinde gerçekleştirilebilecek organizasyonlar ya da mevcut organizasyonlara yönelik yapılacak hazırlıklar ve etkinliklerde KUNET Turizm’den yardım alarak, profesyonel bir çözüm bulabilirsiniz. Konuyla ilgili tüm soru işaretlerini gidermek, daha detaylı bilgi almak adına iletişim bölümünü kullanabilir ya da müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul

Kunet İstanbul

Koşuyolu Cad. No: 28

Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0 (216) 709 53 53

Faks: 0 (216) 545 50 74

Ankara

Kunet Ankara

Atatürk Bulvarı, No: 143/5, Bakanlıklar

Çankaya / ANKARA

Telefon: 0 (312) 530 00 00

Faks: 0 (312) 530 00 01

Rize

Atatürk Cad. No: 342 Cengiz Plaza Kat 2

RİZE / TÜRKİYE

Telefon: 0 (464) 213 16 16

Faks: 0 (464) 213 10 90