Koşuyolu Cad. No: 28 Kadıköy / İstanbul
+90 216 709 53 53

KUNET Turizm olarak tüm toplantı ve organizasyon işlemlerinizde kurumsal olarak destek sağlamaktayız. Bu alanda uzun yıllardan beri vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve bu doğrultuda tüm toplantılarınız ve özel organizasyonlarınızda sizlere en iyi ve uygun hizmeti sunuyoruz.

Sadece Türkiye’ye yönelik değil, istenilen farklı ülkelerde de sunulan bu işlemler sayesinde siz neredeyseniz, her zaman size özel çözümlerimizle yanınızdayız.

Toplantı ve Organizasyon Hazırlıkları Nasıl Gerçekleştirilir?

İş dünyasının yoğun temposuna ayak uydurarak bu konuda büyük bir verim sağladığımız toplantı ve organizasyon etkinliklerinde, sizler için en iyisini düşündüğümüz gibi kurumsal kimliğinizi önplana çıkararak sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Gerçekleştirilerek etkinlikler ya da daha önceki referanslarımız için müşteri temsilcilerimzi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İlk görüşme itibari iel gerçkeleştirilecek toplantı ve organizasyon hakkında gerekli bilgiler alındıktan sonra gerekli işlemler şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda gerçekleştirilecek etkinliğe göre; etkinliğin nerede olacağı, etkinlik dahilinde kaç kişinin katılım göstereceği ve etkinlik için nasıl bir sunumun, ortamın hazırlanacağı tüm detayları ile ele alınarak özel bir şekilde hazırlıklar sürdürülür. Üstelik 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak bu konuda detaylı bilgi almanız mümkün olduğundan dolayı tüm işlemleri yakından takip etmeniz de sağlanmaktadır.

Değerlerinize Değer Katıyoruz

KUNET Turizm olarak çözüm ortaklarımız olarak tüm kurumsal firmalara sunduğumuz bir hizmet olan toplantı ve organizasyon ile sizi ön plana çıkarıyoruz. Sadece organizasyon ve toplantının ayarlanmasında değil, tüm detaylarıyla firmanıza yönlik hazırlanan çalışmalar aynı zamanda reklamanızın da en iyi şekilde yapılmasını ve kurumsal kimliğinizin tanınmasını sağlıyoruz.

Yıllardır tecrübesi, güvenilirliği, hedef odaklı çalışması, hızlı ve etkin operasyon yönetimi ile kurumsal müşterilerimize özel sunduğumuz ayrıcalıklardan sizler de yararlanabilirsiniz. Standart, paket olarak sunmadığımız bu hizmetlerimiz üstelik mevcut şartlar doğrultusunda oldukça ekonomiktir. Böylece farklı ve özel bir hizmet almanın yanı sıra ekonomik bir çözüm bulmanız adına KUNET Turizm, farklılık yaratmaktadır. Türkiye’de ve dünyanın her bir noktasında, titizlikle yürüttüğümüz organizasyonlarımızda sizleri de temsil etmek adına büyük bir heyecan duyuyoruz. Siz de kaliteli bir hizmet için çözüm ortaklarımız arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

İstanbul

Kunet İstanbul

Koşuyolu Cad. No: 28

Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0 (216) 709 53 53

Faks: 0 (216) 545 50 74

Ankara

Kunet Ankara

Atatürk Bulvarı, No: 143/5, Bakanlıklar

Çankaya / ANKARA

Telefon: 0 (312) 530 00 00

Faks: 0 (312) 530 00 01

Rize

Atatürk Cad. No: 342 Cengiz Plaza Kat 2

RİZE / TÜRKİYE

Telefon: 0 (464) 213 16 16

Faks: 0 (464) 213 10 90