Koşuyolu Cad. No: 28 Kadıköy / İstanbul
+90 216 709 53 53

Farklı kültürler, yeni bölgeleri keşfetmek adına son yıllarda yurtdışı tur paketleri oldukça popüler durumda. Avrupa ve Amerika bölgelerine yönelik yapılan seyahatlarde farklı coğrafyalarda farklı insanlarla bir arada olmak, gerek iş gerekse de turizm amaçlı gezileri oldukça farklı kılıyor. Yurtdışı tur seçenekleri arasında farklı rotasyonların olması, kişilerin monoton bir gezi yapmasını engellediği gibi her yeni yurtdışı çıkışında heyecanın hep aynı seviyede olmasını sağlıyor.

Yurtdışı paketleri dahilinde tek bir ülkeye yönelik organizasyon düzenleneceği gibi Avrupa turu, Balkanlar turu, Uzakdoğu turu ya da Amerika turu gibi belirli ve geniş bir bölgeye yönelik de turlar düzenlenebilmektedir. Bu kadar çok çeşitliliğin olması ve KUNET Turizm ayrılcaığı ile sunulması aynı zamanda sizlere de alternatif yaratmaktadır. Yurtdışında işiniz nerede olursa olsun firmamızdan destek almanız da mümkündür.

Yurtdışı Tur Paketleri ve İşlemler

Kendi imkanları ile yurtdışına çıkmak isteyenler için farklı işlemlerin yapılması gerekir. Fakat bir acenta ile birlikte bu konuda işlem yapmak tüm bu işlemlerin yapılmasını engelleyeceği gibi kilerin sadece geziye odaklanmasını sağlar. KUNET Turizm olarak sizlere keyifli ve sorunsuz bir yurtdışı fırsatı sunuyoruz. Yıllardan beri bu alanda kazanmış olduğumuz deneyimlerle birlikte dünyanın hangi noktasına giderseniz gidin, ayrıcalığımızı yaşama imkanını elde edebilirsiniz.

Yurtdışı tur hizmetlerinde, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde hizmetler organize edilmiştir. Böylece eğitim, iş, turizm ya da diğer ihtiyaçlarınıza en uygun olan hizmeti alarak, bu konuda deneyimin farkını yaşayabilirsiniz.

Yurtdışına çıkmak isteyen kurumsal müşterilerimiz için ilk görüşme itibari ile atanacak müşteri temsilcisi sayesinde gidilecek bölgeye yönelik tüm işlemler adım adım gerçkeleştirilmektedir. Otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu ve diğer tüm ayarlamalar organize edilecektir. Böylece ilk günden turun son gününe kadar nelerin yapılacağı, nerede konaklama yapılacağı, ulaşımın nasıl ve nerede olacağı detaylı olarak belirlenir. Bu bilgiler aynı zamanda müşteirleri de raporlanarak gerekli tüm bilgilerin öğrenilmesi sağlanmaktadır. Sizler de bu tip ayrıcalıklar ve sorunsuz bir yurtdışı gezisi için KUNET Turizm’i tercih edebilirsiniz.

KUNET Turizm tarafından sunulan hizmetlerde tüm bu imkanların yanı sıra ekonomik yurtdışı tur paketleri organize edileceği için geniş çaplı bir kurumsal seyahat organizasyonunda dahi uygun fiyatlarla hizmet alınabilir.

 

İstanbul

Kunet İstanbul

Koşuyolu Cad. No: 28

Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0 (216) 709 53 53

Faks: 0 (216) 545 50 74

Ankara

Kunet Ankara

Atatürk Bulvarı, No: 143/5, Bakanlıklar

Çankaya / ANKARA

Telefon: 0 (312) 530 00 00

Faks: 0 (312) 530 00 01

Rize

Atatürk Cad. No: 342 Cengiz Plaza Kat 2

RİZE / TÜRKİYE

Telefon: 0 (464) 213 16 16

Faks: 0 (464) 213 10 90