Koşuyolu Cad. No: 28 Kadıköy / İstanbul
+90 216 709 53 53
Türk Hava Yolları Kış Kampanyası!

Türk Hava Yolları Kış Kampanyası!

Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında (XHQ, ECN, codeshare seferleri ve AnadoluJet seferleri hariç) iç hat erkan rezervasyon İstanbul Atatürk Havalimanı 70 TL, Sabiha Gökçen Havalımanı 59 TL (F/CL) (Tek yön çıkışlı – varışlı direkt seferlerde uygulanan, tüm vergi ve harçlar dahil ücreti ile satışa sunulacaktır.

Promosyon uygulanmayacak dönemler:

20 Nisan 2018 (dahil) – 02 Mayıs 2018 (dahil) tarihleri arasında uygulanmayacaktır.

  • Rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılacaktır.
  • Seyahat değişikliğine ve iadeye izin verilmeyecektir.
  • GZP meydan vergisi nedeni ile GZPIST seferlerinde F/cls ücret seviyesi 70.5 TL olarak uygulanacaktır.
Uçakta Yolcuğunda Okuyabileceğiniz 20 Eşsiz Kitap

Uçakta Yolcuğunda Okuyabileceğiniz 20 Eşsiz Kitap

Yolculukların vazgeçilmezleri olan kitaplar, yolculuk sırasında keyifli vakit geçirilmesini sağlıyor. Özellikle bir yolculukta bitirilecek ve tadı damakta kalacak bir kitap tercih edilmişse, kitap okuma zevki kuşkusuz daha da artacaktır. Araştırmalarınız sonucunda aldığınız en ucuz uçak bileti ile birlikte Sizler için derlediğimiz 120 sayfanın altındaki önerilerle, yolculuklarınızı siz de keyifli hale getirebilirsiniz.

Uçakta Yolcuğunda Okuyabileceğiniz Eşsiz Kitaplar

“Satranç”, Stefan Zweig, 71 Sayfa 

Satranç üzerinden hayata dair farklı bir bakış açısı sunan Satranç, 71 sayfalık kalınlığıyla yolculuklar için oldukça ideal. Mirko Czentovic ve Dr. B. adlı iki karakterin başından geçenlerin aktarıldığı roman, son yılların en popülerlerinden birisi. Aynı zamanda Satranç Stefan Zweig’in en çok sevilen romanlarından birisi.

“Küçük Prens”, Antoine de Saint-Exupery, 112 Sayfa 

7’den 70’e herkesin okuması ve tatması gereken bir klasik, Küçük Prens. Antoine de Saint-Exupery tarafından kaleme alınan eser, her yaştan okuyucuya hitap ettiği gibi her okunuşta hayata farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak.

“Yabancı”, Albert Camus, 119 Sayfa 

Değeri sonradan çok daha iyi anlaşılan ve kısa süre içerisinde pek çok farklı dile çevrilerek dünya genelinde en çok sevilenler listesine giren Yabancı, bu listenin olmazsa olmazlarından. Albert Camus’un en önemli eserlerinden birisi olan Yabancı, varlık üzerin farklı bir yorum getiriyor. Roman karakteri Meursault üzerinden anlam, varlık, var olmanın amacı ve toplum arasındaki ilişkiler kaleme alınıyor.

“Palto” Nikolay Gogol, 96 Sayfa 

Rus Edebiyatı’nın Dünya Edebiyatı’na yaptığı en önemli katkılardan birisi olan Palto, trajikomik bir hikayeyi okuyucuya sunuyor. Gogol tarafından kaleme alınan eserde basit bir devlet memuru olan Akakiy Akakiyeviç’in yaşamından bir kesit sunuluyor.

“Kırmızı Pazartesi “, Gabriel Garcia Marquez, 111 sayfa 

Aramızdan ayrılışının üzerinden kısa bir süre geçen Gabriel Garcia Marquez, eserleri ile yüreğimizi ısıtmaya devam ediyor. Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü adlı eserini 1981 yılında yazan Marquez, herkes tarafından bilinen ve engel olunamayan bir namus cinayetini anlatıyor. Okuyucu yer yer sarsan anlatımıyla oldukça dikkat çeken usta yazar, sürükleyici anlatımıyla da bir oturuşta okunabilecek bir eseri ortaya çıkarmış durumda.

“Dönüşüm”, Franz Kafka, 104 Sayfa 

Franz Kafka’nın usta eserlerinden birisi olan Dönüşüm, okuyucunun eski yıllara çarpıcı bir bakış yapmasını sağlıyor. 1915’te yayımlanmasına rağmen hala okunan ve geçerliliğini koruyan Dönüşüm küçük burjuva sınıfını, aile ilişkilerini konu alıyor.

 

“Bilinmeyen Adanın Öyküsü”, Jose Saramago, 64 Sayfa 

64 sayfasıyla basit gibi görünse de yoğun anlatımıyla okuyucuya pek çok şey katan Bilinmeyen Adanın Öyküsü, Jose Saramago’nun ustalık eserlerinden birisi. Bilinmeyen bir ada bulmak amacıyla yola çıkan bir kadının hayat öyküsünü ele alan eser, farklı bir yolculuk sunuyor.

“Kör Baykuş”, Sadık Hidayet, 100 Sayfa 

Sadık Hidayet tarafından yazılan ve dünyaca ünlü pek çok yazar tarafından da hakkında önemli değerlendirmelerin yapıldığı Kör Baykuş kült eserler grubunda.

“Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku”, İlhami Algör, 65 Sayfa 

Türk Edebiyatı’nın önemli eserlerinden birisi olan Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, İlhami Algör’ün kaleminden çıktı. 65 sayfalık kalınlığıyla okuyucunun bir kahve eşliğinde kolay bir şekilde okuyabileceği roman “Kafamız iyi, açmayın kapağı, biz böyle iyiyiz.” sözüyle hala akıllarda.

“Yolpalas Cinayeti”, Halide Edip Adıvar, 66 sayfa 

Nadire‘nin Şoför Mükkerrem‘i öldürmesiyle başlayan hikayede konu Kaz Akkız lakaplı Nadire’nin hayatı ele alınıyor. Eski dönemlerin Anadolu’sunu ve Anadolu insanını okumak isteyenler için es geçilmeyecek bir eser.

Cengiz Han’a Küsen Bulut, Cengiz Aytmatov, Ötüken Neşriyat, 113 Sayfa 

Yazıldığı dönemde siyasi şartlar nedeniyle yayınlanamayan Cengiz Han’a Küsen Bulut, aslında Gün Olur Asra Bedel adlı eserin bir bölümü. Basılamaması nedeniyle kitaptan çıkarıldıktan sonra uygun bir sonraki tarihte tek başına kitap olarak sunulan Cengiz Han’a Küsen Bulut, Stalinizm ve Sovyet  eleştirisi yapıyor.

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Peyami Safa, Ötüken Neşriyat, 112 Sayfa 

Okuyan pek çok kişinin geç tanıştığım dediği Dokuzuncu Hariciye Koğuşu tiyatrodan dizilere kadar pek çok alanda etki yaratmayı başarmış durumda. Peyami Safa’nın en önemli eserlerinden birisi olan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, insanı konu alarak bir iç bakış yapıyor.

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu, S. Zweig, İş Bankası Kültür Yay., 68 Sayfa 

Aşk üzerine belki de en çok yutkunacağınız bir eser. 1920 yılında yazılan ve bu tarihten itibaren her zaman edebiyatın en önemli eserleri arasında gösterilen Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu, “Sana, beni asla tanımamış olan sana” diyerek başlıyor.

Olağanüstü Bir Gece, S. Zweig, İş Bankası Kültür Yay., 80 Sayfa 

Zweig’in bir diğer eseri Olağanüstü Bir Gece, yazarın edebiyat alanında neden önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Ahlaklı ve dürüst bir insanın, suç işlemesi ile birlikte başlayan hikaye, bir insanın nasıl bir değişim içerisinde olabileceğini gözler önüne seriyor.

Anayurt Oteli, Yusuf Atılgan, Yapı Kredi Yayınları, 112 Sayfa 

Yalnızlık üzerine okunabilecek en iyi eserlerden birisi olan Anayurt Otel, katip olarak bir otelde çalışan Zebercet‘in hayatını konu ediniyor. Kişilik bunalımını ve yalnızlık gibi önemli kavramları işleyen kitap, pek çok yönden okuyanı kendi içine çekiyor.

Puşkin Tepeleri, Sergey Dovlatov, Jaguar Kitap, 145 Sayfa 

Rus Edebiyatı’nın önemli bir diğer örneği olan Puşkin Tepeleri, Boris Alihanov’un başından geçenleri konu ediniyor. Kitap yazarı olan Boris’in hiçbir kitabını bastıramaması ve fakir kalması ile birlikte Puşkin Tepeleri Millî Parkı‘nda kalmaya başlaması kitapta anlatılıyor.

Yaşamın Ucuna Yolculuk, Tezer Özlü, Yapı Kredi Yayınları, 116 Sayfa 

Tezer Özlü tarafından Almanca olarak kaleme alınan eser, Türkçe’ye de çevrilmiş durumda. Tarihi çok eski olan eser, hala güncelliğini koruyor.

Albaya Mektup Yok, G. Garcia Marquez, Can Yayınları, 80 Sayfa 

Albaya Mektup Yok adlı eser Márquez’in okunması gereken eserlerinden bir diğeri. Ülkesi uğruna savaşan ve bu fedakarlığının karşılığını alamayan askerin konu edinildiği eser, hayata dair pek çok farklı yanı ortaya çıkarıyor.

İlk Aşk, Joyce Carol Oates, Alakarga, 80 Sayfa 

Joyce Carol Oates tarafından kaleme alınan ilk eserlerinden birisi olan İlk Aşk, 15 yaşında bir kızın hayatını konu ediniyor.

Bu yazı Biletmar tarafından hazırlanmıştır.

En Hızlı Uçak Biletinin Tam Adresi

En Hızlı Uçak Biletinin Tam Adresi

Kurumsal uçak bileti satışı yapan lider firmalardan olan Kunet Turizm, şimdi yeni girişimi biletmar.com ile bireysel havayolunu tercih eden müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyor.
Türkiye’nin lider turizm şirketlerinden olan Kunet Turizm, 2000 yılından bu yana müşterilerinin seyahat ihtiyacını karşılıyor. Türkiye’de bulunan 853 seyahat acentesinden en çok ciro yapan 20 turizm acentesinden birisi olan Kunet Turizm, şu anda Rize, Ankara ve İstanbul’da bulunan 3 ofisi ve 40 alanında profesyonel çalışanı ile birlikte kurumsal müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeye aralıksız devam ediyor.

Hem yurt içi hem de yurtdışında verdiği en yüksek kalite ile hizmet kalitesini ve ağını her geçen gün büyüten Kuveyt Turizm, aynı zamanda Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) A Grubu ve Uluslararası Hava Taşımacılık Birliği (IATA) resmi üyesidir.
Şu anda 40 kişilik alanında uzman ekibi ile istikrarlı bir şekilde gelişimini sürdüren Kunet Turizm, dünyanın çeşitli ülkelerindeki birçok yabancı şirketin Türkiye temsilciliklerini de yaparak dur durak bilmeden Turizm alanındaki büyümesini sürdürüyor.
Kunet Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Kemal KUTLU, “Kunet Turizm olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş yüksek kaliteli ve istikrarlı hizmet anlayışından ödün vermeyen bir çalışma prensibiyle 17 sene önce kurduğumuz şirketimiz şu an en büyük 20 acenteden bir tanesi. Bundan sonraki süreçte de gelişmeye devam ederek sektörün önde gelen şirketlerinden bir tanesi olmaya devam edeceğiz” diyerek hiç duraksamadan büyümeye istikrarlı bir şekilde devam ettiklerini ve hedeflerinin büyük olduğunu belirterek geçtiğimiz 17 yılda Türkiye’nin en büyük 20 acentesinden birisi olduğunu belirtti.

Kunet Dur Durak Bilmeden Büyümeye Devam Ediyor!

Turizm sektöründeki tam 17 yıllık tecrübesini müşterileri ile paylaşan Kunet Turizm, kurumsal müşterilerine verdiği aynı önemi ve ilgiyi bireysel müşterilerine de vermek için büyük atılımlar gerçekleştiriyor. Biletmar.com’u müşterilerinin hizmetine sunan Kunet Turizm, müşterilerinin oturdukları yerden en ucuz uçak biletini bulmalarını ve uçuş gerçekleştirecekleri yerdeki yeme-içme mekanları, gezilecek yerler gibi bilgileri bulabilecekleri bir hizmet gerçekleştirdi.
Ayrıca biletmar.com’dan satın alacağınız uçak bileti için size özel müşteri temsilcisi tanımlayan Kunet Turizm, uçuşunuz hakkında her türlü yardımı ve bilgiyi alacağınız özel asistanınız ile istediğiniz zaman iletişime geçebileceksiniz. Biletmar.com ile en ucuz uçak biletini satın alabilir ve uçuş gerçekleştireceğiniz ülke veya şehirde ne yenir? Ne içilir? Gezilecek yerler nelerdir? Bulabilirsiniz.

Radyolink ve Metro Ethernet Hizmeti

Radyolink ve Metro Ethernet Hizmeti

Kunet Turizm olarak Tüm iletişim altyapımızı yenileyerek Fiber Metro Ethernet 100 Mbit Erişim hizmeti ve yedek olarak 50 Mbit Radyolink İnternet Hizmeti ile Tüm müşterimize kesintisiz internet erişimi için Türklan Telekom Kurumsal İnternet Hizmetini Tercih ettik.

Tüm alt yapımızı %99,98 uptime garantisi ile kuran Türklan Telekom Metro Ethernet Konusunda hızlı ve kesintisiz hizmetini bize sunmakla beraber 7 gün 24 saat bize kesintisiz destek veriyor.

Hızlı ve Kesintisiz İnternet erişimi için Türklan Telekom tercih edin sizde kesintisiz internete bağlanın

İstanbul

Kunet İstanbul

Koşuyolu Cad. No: 28

Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0 (216) 709 53 53

Faks: 0 (216) 545 50 74

Ankara

Kunet Ankara

Atatürk Bulvarı, No: 143/5, Bakanlıklar

Çankaya / ANKARA

Telefon: 0 (312) 530 00 00

Faks: 0 (312) 530 00 01

Rize

Atatürk Cad. No: 342 Cengiz Plaza Kat 2

RİZE / TÜRKİYE

Telefon: 0 (464) 213 16 16

Faks: 0 (464) 213 10 90