Image

En iyi uçak biletiKurumsal uçak bileti satışı yapan lider firmalardan olan Kunet Turizm, şimdi yeni girişimi biletmar.com ile bireysel havayolunu tercih eden müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyor. Türkiye’nin lider turizm şirketlerinden olan Kunet Turizm, 2000 yılından bu yana müşterilerinin seyahat ihtiyacını…

Kurumsal uçak bileti satışı yapan lider firmalardan olan Kunet Turizm, şimdi yeni girişimi biletmar.com ile bireysel havayolunu tercih eden müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyor.
Türkiye’nin lider turizm şirketlerinden olan Kunet Turizm, 2000 yılından bu yana müşterilerinin seyahat ihtiyacını karşılıyor. Türkiye’de bulunan 853 seyahat acentesinden en çok ciro yapan 20 turizm acentesinden birisi olan Kunet Turizm, şu anda Rize, Ankara ve İstanbul’da bulunan 3 ofisi ve 40 alanında profesyonel çalışanı ile birlikte kurumsal müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeye aralıksız devam ediyor.

Hem yurt içi hem de yurtdışında verdiği en yüksek kalite ile hizmet kalitesini ve ağını her geçen gün büyüten Kuveyt Turizm, aynı zamanda Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) A Grubu ve Uluslararası Hava Taşımacılık Birliği (IATA) resmi üyesidir.
Şu anda 40 kişilik alanında uzman ekibi ile istikrarlı bir şekilde gelişimini sürdüren Kunet Turizm, dünyanın çeşitli ülkelerindeki birçok yabancı şirketin Türkiye temsilciliklerini de yaparak dur durak bilmeden Turizm alanındaki büyümesini sürdürüyor.
Kunet Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Kemal KUTLU, “Kunet Turizm olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş yüksek kaliteli ve istikrarlı hizmet anlayışından ödün vermeyen bir çalışma prensibiyle 17 sene önce kurduğumuz şirketimiz şu an en büyük 20 acenteden bir tanesi. Bundan sonraki süreçte de gelişmeye devam ederek sektörün önde gelen şirketlerinden bir tanesi olmaya devam edeceğiz” diyerek hiç duraksamadan büyümeye istikrarlı bir şekilde devam ettiklerini ve hedeflerinin büyük olduğunu belirterek geçtiğimiz 17 yılda Türkiye’nin en büyük 20 acentesinden birisi olduğunu belirtti.

Kunet Turizm Dur Durak Bilmeden Bilet Sektöründe Büyümeye Devam Ediyor!

Turizm sektöründeki tam 17 yıllık tecrübesini müşterileri ile paylaşan Kunet Turizm, kurumsal müşterilerine verdiği aynı önemi ve ilgiyi bireysel müşterilerine de vermek için büyük atılımlar gerçekleştiriyor. Biletmar.com’u müşterilerinin hizmetine sunan Kunet Turizm, müşterilerinin oturdukları yerden en ucuz uçak biletini bulmalarını ve uçuş gerçekleştirecekleri yerdeki yeme-içme mekanları, gezilecek yerler gibi bilgileri bulabilecekleri bir hizmet gerçekleştirdi.
Ayrıca biletmar.com’dan satın alacağınız uçak bileti için size özel müşteri temsilcisi tanımlayan Kunet Turizm, uçuşunuz hakkında her türlü yardımı ve bilgiyi alacağınız özel asistanınız ile istediğiniz zaman iletişime geçebileceksiniz. Biletmar.com ile en ucuz uçak biletini satın alabilir ve uçuş gerçekleştireceğiniz ülke veya şehirde ne yenir? Ne içilir? Gezilecek yerler nelerdir? Bulabilirsiniz.

Comments are closed.