Image
IT Support Services

Gençlik Turları

Gençlere yönelik ve onların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen gençlik turları özellikle yurt dışı için oldukça popüler durumda. KUNET Turizm olarak organize ettiğimiz turlarda, gençlerin beklentilerini çok iyi bildiğimiz gibi onları tamamen tatmin edebilecek ve unutulmaz bir tur deneyimi sunacak şekilde hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Gençlik Turları Neler İçeriyor?

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 2 farklı grupta ele alınan gençlik turlarında, gençlerin spor, kültür, sanat, yabancı dil ve eğlenceyi içeren farklı ve yoğun bir tura katılımı amaçlanmaktadır. Bu nedenle gidilecek ülke ya da bölgeye göre özelleştirilen tur, programı ile özel olduğu gibi gençlerin farklı beklentilerini de karşılayabilecek durumdadır.

Dünya ülkelerini görme, farklı kültürleri tanıma ve yabancı dilin gelişimi adına tercih edilen turlarda, en önemli detaylardan birisi güvendir. Sunulan hizmetlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilebilmesi için KUNET Turizm adına sağladığımız güven taleplerin fazla olmasını sağlamaktadır.

Firmamızın Farkı Ne?

Dinamik, hareketli, gençlere ayak uydurabilen ve heyecanını kaybetmeyen ekibimiz ile gençlerin heyecanına ortak oluyor ve onlarla birlikte keyifli turlara imza atıyoruz. Kültür, sanat ve spor gibi önemli alanlara yoğunlaşan turlarımız sayesinde gençlerimizin farklılıkları görmesi, yeni bir şeyler öğrenerek turu tamamlanması en büyük mutluluğumuz olurken her geçen gün başarımızı bir üst seviyeye taşıyabilmek adına yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Her biri kendi alanında uzman program direktörlerimiz sayesinde eşsiz programlar ve planlamalar yapılırken sorunsuz ve herhangi bir aksaklık olmadan turlarımızı noktalandırabiliyoruz.

Gençlik turlarına katılan kişilerin genelde öğrenci olması nedeniyle daha çok yaz aylarında düzenlenen programlarımız isteğe ve beklentilere göre kış ve ara dönemlerde de yapılabilmektedir. Gerek kurumsal olarak gerekse de bireysel olarak katılımın sağlanabileceği turlarımız, gençlik kampı olarak da değerlendirilebilmektedir. KUNET Turizm ile gençlere yönelik hazırlanan turların en önemli farkları ise şöyledir.

divider

Fazla alternatifler sayesinde farklı bölgelere gidebilme
Her tur organizasyonda yoğun program ile fazla yer görüp gezebilme
Dil öğrenimini destekleyici etkinlik ve program
Arkadaşlarınızla ya da gruplarınızla katılım gösterebileceğiniz organizasyon
Yurtdışında yaşama tecrübesi
Tüm bunların yanı sıra ek hizmetler ile birlikte kişisel çözümlerin de sunulduğu tur organizasyonlarımız, eşsiz bir deneyim kazanmanızı sağlayacaktır.

tr_TR