Image
IT Support Services

Lüks Gemi Seyahatleri

Lüks gemi seyahatleri keyfini, KUNET Turizm’in en prestijli ve en çok beğeni toplayan organizasyonları ile yaşayabilirsiniz. Türkiye ve yurt dışına yönelik pek çok farklı organizasyonu ile kişilerin ihtiyaç ve zevklerine yönelik paket çözümler sunan acentemiz, tatil ve organizasyon konusunda her zaman ilk tercihiniz.

Bugüne kadar gerçekleştirilen etkinlikler ile büyük bir güven yaratmayı başaran KUNET Turizm, lüks gemi turları ile de bu alandaki farkını gösteriyor. 5 yıldızlı otellerde dahi olmayan pek çok farklı, özel imkanı ile dikkat çeken lüks gemiler ile uzun süreli bir tur yapmak herkes için unutulma bir dönem yaşanmasını sağlıyor.

Neden Lüks Gemi Seyahatleri?

Lüks gemi turlarında her detay özel olarak hazırlanır ve her zaman en iyisi, en lüksü tercih edilir. Böylece özellikle tatilini tek bir bölgede yapmak istemeyenler için en iyi alternatif olan gemi turları, pek çok bölgenin gezilerek görülmesini sağlıyor. Tur dahilinde yurt içinde ve yurt dışında pek çok merkezin görülebileceği turlarda denizin ortasında karmaşadan uzak ve sakinlik içerisinde eşsiz bir tatil deneyimi sunuluyor. Özellikle yurt dışı turlarında Atina, İtalya, İspanya ve Norveç gibi farklı rotasyonların belirlenmesi, kişilerin kısa bir Avrupa turu yapmasını dahi sağlıyor. Bu bakımdan farklı ülkeler görmek ve tek bir ülke ile kendini sınırlamak istemeyenler için de lüks ve keyifli gemi turları büyük bir fırsat yaratıyor.

Lüks gemi içerisinde, havuz, aqua park, özel dersler, gece eğlence kulüpleri, casino, şovlar, spa ve masaj alanları, özel restoran gibi pek çok özel bölüm yer alabileceği gibi kişilerin gemi içerisinde gideremeyeceği hiçbir ihtiyacına da yer bırakılmamaktadır. Böylece turun ilk gününden son gününe kadar tüm katılımcıların ihtiyaçlarını sadece gemide karşılaması mümkündür. Gemi türüne göre özel kabinlerde kalma şansına sahip olan kişiler, okyanus manzaralı kabinlerde içeceklerini yudumlarken unutulmaz anılar yaşıyor. Özellikle fotoğraf çekmeyi seven kişiler için çok farklı karelere sahne olan gemi turlarında aynı zamanda free shop imkanı da bulunmaktadır.

divider

KUNET Turizm ayrılacağı ile yaşayacağınız bu eşsiz deneyim için hemen müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

tr_TR