Image

Kurumsal Uçak Bileti Hizmeti

Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun bir şekilde hizmet verebilmek adına en geniş ürün ve hizmet yelpazesini oluşturan KUNET Turizm, kurumsal seyahat çözümleri noktasında öncü markalardan birisi olmayı başarmıştır.
Hizmet sunma anlayışında üstün teknoloji, memnuniyet, yüksek hizmet kalitesi gibi vazgeçilemez kriterleri benimseyen KUNET Turizm, bunun yanı sıra cazip fiyat ve koşulları ile üstün hizmete erişimi kolaylaştırmaktadır.
“Kurumsal seyahat acenteniz” sloganı ile hizmet vermeye başlayan KUNET Turizm için öncelik memnuniyet, mutlu müşterilerdir. İş dünyasının değişen ihtiyaçlarına yönelik hızlı bir şekilde değişim yaparak cevap verebilen markamız, bu sayede öncü olmayı başarmıştır.

Sadece iş dünyasının iş ihtiyaçları için değil, kayak turları, gençlik turları, kültür turları ve lüks gemi seyahatleri gibi farklı hizmetleri bünyesinde barındırarak alternatif olarak sunan acentemiz, böylece farklı etkinlikler ve ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Müşterilerine sadece hizmet sunma değil, hizmetlerin yanı sıra değer yaratma esasını benimseyen lider firmamız, dinamik ekibi ile her zaman çözümcü bir anlayış sunmaktadır.

KUNET çatısı altında sunduğumuz hizmetlerimizde önceliklerimizden birisi de müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır. Operasyonların ilk aşamasından tamamlanmasına kadarki süreç içerisinde her adımı detaylı bir şekilde planlayarak sorunsuz bir hizmet anlayışı ile KUNET iş ortaklığını daha da keyifli hale getiriyoruz. Fiyat politikasındaki seçici prensiplerimizle en uygun fiyatları, en uygun ödeme planları ile sunarak, kurumsal seyahatlerde ilk tercih olmayı başarıyoruz.

 

 

MİSYONUMUZ

Seyahatlerinizi en iyi şekilde planlayarak, güvencemiz ile sorunsuz bir hizmet almanızı amaçlıyoruz.
Yıllardan beri sektörün güvenilir ismi olan firmamız, hizmet politikasını ve şartlarını sürekli geliştirmektedir.Kunet Kurumsal Uçak Bileti

VİZYONUMUZ

KUNET Turizm olarak vizyonumuz; her zaman yenilikçi, son teknolojileri kullanan, çözüm odaklı, ekonomik ve kaliteli hizmetler sunarak çözüm ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Kurumsal seyahat planlamaları alanında öncü olan markamızın, her zaman hak ettiği bu yerde olmasını sağlamak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor ve her zaman örnek olmak için ilerlemekten ve gelişmekten ödün vermiyoruz.

Sadece müşterileri için değil, çalışanları ve iş ortakları için çalışmayı keyifli hale getiren ve alanının en iyisi olma gayesi ile çalışmalarını sürdüren acentemiz, sadece Türkiye’de değil dünya genelinde bir oyuncu olmak adına çalışmalarına devam ediyor.

tr_TR