Image
IT Support Services

Kurumsal Transfer Hizmeti

KUNET Turizm, işletmelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler arasında bulunan transfer hizmeti, ulaşım konusundaki ihtiyaçları karşıladığı gibi VIP olarak farklılığınızı hissettirir. Turizm sektöründeki gücünü, müşterilerine sağladığı güvenden alarak güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başaran KUNET Turizm, bu deneyimi ile her geçen gün geliştirdiği hizmetleriyle en iyi çözüm ortaklarından birisidir.

Transfer hizmetleri, havaalanı karşılama, misafir karşılama gibi çok farklı şekillerde gerçekleşebildiği gibi sizi ve aynı zamanda müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayarak hizmet sunmak, KUNET Turizm’in önceliğidir.

Firmamız tarafından sunulan transfer hizmeti dahilinde yerli ve yabancı misafirlerinizin karşılanması, havaalanı vs. gibi yerlerden alınarak oteline yerleştirilmesi, yapılacak geziler ya da ziyaretlerde eşlik edilerek rehberlik sağlanması sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özel olarak hazırlanmış araçlarımızla yapılan transfer işlemlerinde deneyimli ve güvenilir personellerimizin güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinizde iyi bir itibar bırakmanızı amaçlamaktayız.

Farklı araç seçenekleri ile farklı transfer ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamız, sizlere konforlu ve aynı zamanda yolculuk sırasındaki tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir hizmet sunmaktadır. Üstelik son dakika sürprizleri için ek araç talepleri, evrak ya da belge teslimi gibi pek çok farklı ek hizmet de yine transfer hizmeti dahilinde sunulmaktadır. Tüm bu hizmetlere ek olarak, her an bilgilendirme ve raporlanmaların yapılması sayesinde iş takibi yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Farkı hissedin

7/24 destek alabileceğiniz KUNET Turizm, sizlere farklı ve kaliteli bir hizmet sunduğu gibi konforu ve güveni de ihmal etmiyor. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz ulusal ve uluslar arası firmalar ve kuruluşlarda bıraktığımız intiba, en iyi referansımızdır. Her geçen gün artan portföyümüz ile iş dünyasının ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek her zaman nokta atışı yapıyoruz. İş hayatının yoğun temposuna, güçlü ve dinamik kadromuzla her zaman uyum sağlıyoruz.

 

divider

Transfer hizmetleri için büyük önem arz eden araç sigortası, kaza sigortası ve ferdi sigortalar transfer hizmeti öncesinde hazırlanarak son kontroller yapılır. Böylece sorunsuz bir şekilde sunulan transfer hizmetlerinde aynı zamanda tüm güvenliğiniz de sizler için sağlanmaktadır.

Kurumsal Transfer Hizmeti

Firmanızın misafirlerini ağırlamak için şirketinizde kadro açmanıza gerek yok. Kunet Turizm lüks araç ve şoför hizmeti vermektedir.

Havalimanı Transfer Hizmeti

Kurumsal transfer hizmeti ile yurt dışı veya yurt için misafirlerinizi en kaliteli şekilde istediğiniz konuma taşımaktayız.
tr_TR