Image
IT Support Services

Kültür Turları

Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere oldukça popüler durumda olan kültür turları, KUNET Turizm ayrıcalığı ile sunuluyor. Farklı ülkelere ve Türkiye’deki farklı bölgelere yönelik organize edilen turlar sayesinde kurumsal ya da bireysel müşterilerimize farkımızı hissettiriyoruz.

Organizasyon ve etkinliklerde kusursuz bir hizmet anlayışı ile hareket ederek kültür turlarını da KUNET Turizm güvencesi ile farklı bir boyuta ulaştırıyoruz. Kültürel değerleri ve bölgeleri kapsayan turlarımızda özel rehberler ve personel eşliğinde oldukça verimli turlara imza atıyoruz. Kurum olarak sağladığımız bu güven ile birlikte her geçen gün artan müşteri portföyümüz, bu alanda KUNET Turizm farkını da net bir şekilde ortaya koyuyor.

Kültür turları için alternatifleri neler?

KUNET Turizm tarafından düzenlenen kültür turları için alternatifler oldukça fazladır. Kültürel turlarda döneme göre (yılbaşı, sömestr, festival, 29 Ekim vs.) ya da bölgelere göre (GAP, Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz, Güneydoğu Anadolu vs.) gibi farklı alternatifler sunulmaktadır. Gidilecek bölgelerin tüm analizleri yapıldığı gibi her bölge için özel rotasyonlar ve gezi planları hazırlandığı gibi kişi ya da kurumlara yönelik tüm özelleştirmeler de yapılabilmektedir. Böylece gerçekleştirilen turlar için maksimum verim alınması sağlanmaktadır.

Kültür odaklı hazırlanan turlarda kurumsal ve bireysel müşterilerimize özel olarak çözümler sunulmaktadır. Özellikle kurumsal olarak gerçekleştirilecek gezilerde, kurumların istekleri ve beklentilerine yönelik özelleştirmeler yapılarak tam olarak ihtiyaca cevap verebilecek geziler organize ediyoruz. Bireysel olarak sunulan hizmetlerde ise yine grubun beklenti ve istekleri doğrultusunda tur organize edilerek gerçekleştirilmektedir. Turlar için sağlanan bu profesyonel desteklerin yanı sıra en önemli detaylardan birisi de ucuz kültür turları imkanının sunulmasıdır. Her bir tur programı için fiyat bölgeye göre değişiklik gösterse de genel itibari ile tüm fiyatlarda ekonomik bir politika izlenmektedir. Böylece tur her nereye olursa olsun, mevcut şartlar doğrultusunda en iyi fiyat güvencesi de sağlanmaktadır. Yılbaşı gibi özel dönemlerin dışında İstanbul gibi popüler bölgelere yönelik daha sık bir şekilde gerçekleştirilen turlar, talebe göre organize edilmektedir.

divider

Gerçekleştirilen turlar ile ilgili bilgi almak istediğiniz durumlarda müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Mevcut tur planları ya da özel olarak organize etmek istediğiniz turlar ile ilgili gerekli tüm bilgilendirmeler ve işlemler, temsilcimiz tarafından yapılacaktır.

Yurt İçi Kültür Turları

Ülkemizin en zengin olduğu noktalardan biri olan Kültür ve lezzet turizmi için en iyi lokasyonlarda turlarımıza başvurabilirsiniz.

Yurt Dışı Kültür Turları

Avrupa başta olmak üzere Asya ve Amerika kıtasında bir çok tarihi şehir için oluşturduğumuz kültür turlarına katılabilirsiniz.
tr_TR