Image
IT Support Services

Rezervasyon Biletleme

KUNET Turizm, kurumsal olarak sunduğu hizmetler sayesinde tüm seyahat faaliyetlerini yöneterek, uygun maliyet ve kolay ulaşım imkanı sunarak, Türkiye’nin en büyük kurumsal seyahat acentelerinden birisi olmayı başarmıştır.

KUNET Turizm tarafından sunulan hizmetler arasında bulunan rezervasyon ve biletleme, programların aksamadan gerçekleşmesini sağlar. Firmamızın size sunacağı ayrıcalıklardan yararlanarak rezervasyon ve biletleme konusundaki tüm işlemlerin yapılmasını sağlayabilir, sadece programınız dahilinde ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KUNET Turizm’de Rezervasyon ve Biletleme İşleri Nasıl Gerçekleşir?

KUNET Turizm’de her bir iş ortağı için özel olarak bir müşteri temsilcisi atanır. Böylece iş ortaklarımız her bir konuda müşteri temsilcisine danışarak bilgi alma şansına sahip olur. Bunun yanı sıra tüm işlemler müşteri temsilcisi tarafından yapılır. Rezervasyon ve biletleme işlemleri sonrasında ise takip işlemleri başlatılır ve tüm bu süreç içerisinde işlemler ile ilgili bilgiler, hatırlatmalar yapılır. Müşterilerimiz sağlanan bu ayrıcalık sayesinde hiçbir işlem ile uğraşma gereği duymadan, tüm işlemlerle ilgili 7/24 müşteri temsilcisinden bilgi alma ve işlerini kontrol etme şansına sahip olur. Mail, telefon ya da WhatsApp gibi uygulamalar aracılığı ile bilgilendirmeler aksamadan gerçekleştirilir.

Rezervasyon ve biletlemede müşterilerimizin bilgileri kayıt altına alınarak, tüm işlemlerde bu bilgiler kullanılır. MİL kartı gibi özel hesaplar, üyelikler ya da ek işlemler dahi, rezervasyon ve biletleme işlemlerinde firmamız tarafından titizlikle iş planına dahil edilir. Bu işlemler sırasında hediye kullanımı, puanlarla bilet alımı  gibi özel işlemler de gerçekleştirilir.

Kurumsal Uçak Bileti

KUNET Turizm tarafından sunulan rezervasyon ve biletleme işlemlerinde bir diğer avantaj ise uygun fiyat politikasıdır. Gerçekleştirilen rezervasyonlar ya da satın alınan biletlerde mevcut piyasa fiyatlarının en uygun oranları uygulanarak fiyatlandırma gerçekleştirilir. Böylece müşterilerimizin yüksek fiyatlarla karşı karşıya kalması, sürprizlerle karşılaşması önlenir.

Yurtiçi ve yurt dışı otel & konaklama rezervasyonları, uçak vs. yolculukları için bilet rezervasyonları başta olmak üzere tüm rezervasyon ve biletleme işlemleriniz tarafımızca yapılmaktadır. Bu hizmetlerimize ek olarak aynı zamanda bilet ve rezervasyon değişikliği, iptal işlemleri de prosedürler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

divider

Yıllardan beri sektörde yer alan ve adını duyurmayı başararak kurumsal hizmette ilk tercih olmayı başaran KUNET Turizm ile siz de rezervasyon ve biletleme başta olmak üzere tüm kurumsal seyahat işlerinizde destek alabilirsiniz.

Kurumsal Uçak Bileti

Kurumsal uçak bileti noktasında yüksek tecrübeye sahip kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmanız için kurumsal acente olarak hizmet vermekteyiz.

Otel Rezervasyon

Firmanızın konaklama maliyetlerini optimize etmek ve daha organize şekilde takip edilebilir hale getirmek için bizimle iletişime geçin.
tr_TR