Image
IT Support Services

Kapalı Grup Gezi Organizasyon

KUNET Turizm olarak kapalı grup gezi organizasyonları ile bu ihtiyaçlarınızda da profesyonel bir çözüm sunuyoruz.

Daha önceden katılımcı sayısı ve program ile ilgili tüm taleplerin iletilerek seyahat acentemiz tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilen kapalı grup gezi organizasyonları, herhangi bir bölge sınırlama olmaksızın istenilen her yerde gerçekleştirilmektedir. Yılın farklı dönemlerine göre hazırlanan paket turda, ihtiyaçlara göre en iyi lokasyon ve rotasyonlar seçilerek her detayıyla eşsiz bir organizasyon sunulmaktadır. Böylece her bütçe ve gruplara yönelik uygun bir kapalı grup gezi organizasyonu KUNET Turizm tarafından profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.

Kapalı grup gezi organizasyonları neleri kapsıyor?

Grup olarak düzenlenecek gezi organizasyonlarında herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Önceden belirlenen şartlar dahilinde hazırlanan organizasyonlarda aktiviteler, etkinlikler, turizm gezileri (Tarihi, kültürel vs.) gerçekleştirilebilmektedir. Bu doğrultuda kurumsal müşterilerimize yönelik bu tip ihtiyaçlarda eğitim gezilerinden özel etkinliklere kadar geniş bir kapsam içerisinde her zaman hizmet sunmaya hazırız. Kurumsal müşterilerimize özel olarak hizmet vererek tüm etkinlikler dahilinde rehberlik yapan müşteri temsilcilerimiz ile dilediğini zaman görüşme yaparak etkinlikler ve organizasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bugüne kadar sayısız kuruma sunulan kapalı grup gezi organizasyonları için firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal olarak verdiğimiz hizmetler neticesinde, elde ettiğimiz en büyük güç kurumsal ihtiyaçların ve kriterlerin kurumumuz tarafından tam olarak anlaşılmasıdır. Böylece kurumlar tarafından yapılan başvurularda farklı alternatifler sunularak grup gezi organizasyonları için alternatifler yaratılmaktadır. Hem bütçeye uygunluğu hem de firmalara özel özelleştirilebilir yapısı sayesinde organizasyonlarımızdan maksimum verim ve sonuç alınması da sağlanmaktadır.

divider

Kurumsal hizmetlerin yanı sıra çeşitli eğitim kurumlarına ya da bireysel gruplara da KUNET Turizm tarafından destek sağlanmaktadır. Bu kapsamda okullar tarafından düzenlenecek gezilerde ya da bir dernek tarafından örgenize edilecek kapalı gezi organizasyonları için yine firmamızdan destek alınabilmektedir. Her kesim ve bütçeye yönelik özel çözümleri ile yıllardan beri ön plana çıkmayı başaran KUNET Turizm, geniş bir hizmet yelpazesi ile kapsayıcı durumdadır. Bu doğrultuda sadece kurumsal olarak değil, hizmetler için bireysel olarak da müracaat edilebilmektedir.

tr_TR