Image
IT Support Services

Vize & Seyahat Sigortası

KUNET Turizm yurt dışına yapacağınız tüm ziyaretlerinizde vize ve seyahat sigortası hizmetleri ile yolculuğunuz için gerekli tüm işlemleri hazırlamaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde sorunsuz bir şekilde vize alma imkanının yanı sıra yapılacak ziyaretin durumuna göre uygun seyahat sigortası da sunulmaktadır. Böylece yapacağınız seyahat sırasındaki tüm olumsuzluklara karşı önlem alınarak seyahat planlamalarının en önemli kısmı da tamamlanmaktadır.

KUNET Turizm ayrıcalığı ile dünyanın neresine gitmek istiyorsanız, vizeniz resmi prosedürler dahilinde hazırlanmakta, tüm işlemler sizin adınıza yürütülmektedir. Üstelik Avrupa Birliği ülkelerine yapılacak ziyaretlerde gerekli olan Schengen Vizesi de dahil olmak üzere herhangi bir sınırlama olmaksızın vizeniz seyahatiniz öncesinde hazırlanarak sunulmaktadır. Böylece değerli zamanınızı vize ve seyahat sigortası gibi uzun işlemlere ayırmak yerine işlerinize odaklanabilir, seyahate katılacak tüm çalışanlarınız için de başvuruların sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

KUNET Turizm ile eksiğiniz kalmasın

Bireysel ya da kurumsal faaliyetler için vize başvurusu yapmak ve tüm süreci ilerletmenin firmalara getirdiği zorluğun farkında olarak KUNET Turizm olarak sizlere bu konuda büyük bir ayrıcalık sunmaktayız. Her ülke için vize işlemlerinde farklı belge ve işlemlerin yapılması gerektiği için seyahatlerinizi nereye yapacaksanız o ülke prosedürleri dahilinde işlemleri gerçekleştiriyoruz. Hiçbir eksik işlem ve evrak olmaması adına her adımın detaylı bir şekilde planlandığı vize işlemlerinde, vizeniz sorunsuz bir şekilde çıkartılarak, seyahatiniz için hazırlanmaktadır. Bu konudaki tüm sorularınızı müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme ile giderebilirsiniz.

divider

Vize hizmetlerine ek olarak sunulan seyahat sigortası yurt dışına gerek iş gerekse de gezi amaçlı çıkacak kişiler için güvence sağlamaktadır. Bu nedenle de KUNET Turizm tarafından sunulan hizmetlerde tüm sigorta işlemleri de faaliyet türüne göre eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Seyahat süreniz boyunca sizi 24 saat boyunca sigorta şartları dahilinde tehlikelere karşı koruyacak olan sigorta hizmeti, üstelik ek talepler doğrultusunda şekillendirilerek kapsamı değiştirilebilmektedir. Böylece özel bir şekilde önlem alınması gereken durumlarda dahi seyahat sigortası kapsamı sağlanabilmektedir. Bagaj kaybı, uçuş rötarı, hırsızlık, maddi zararlar, sağlık giderleri, seyahat iptali, erken dönüş, doğal afet, ölüm, sakatlık gibi pek çok özel duruma karşılık teminat yaratan seyahat sigortaları, bu doğrultuda sizin ya da özel müşterileriniz için güven sağlamaktadır.

tr_TR