Image
IT Support Services

Yurt Dışı Tur Paketi

Farklı kültürler, yeni bölgeleri keşfetmek adına son yıllarda yurt dışı tur paketleri oldukça popüler durumda. Avrupa ve Amerika bölgelerine yönelik yapılan seyahatlerde farklı coğrafyalarda farklı insanlarla bir arada olmak, gerek iş gerekse de turizm amaçlı gezileri oldukça farklı kılıyor. Yurt dışı tur seçenekleri arasında farklı rotasyonların olması, kişilerin monoton bir gezi yapmasını engellediği gibi her yeni yurt dışı çıkışında heyecanın hep aynı seviyede olmasını sağlıyor.

Yurt dışı paketleri dahilinde tek bir ülkeye yönelik organizasyon düzenleneceği gibi Avrupa turu, Balkanlar turu, Uzak doğu turu ya da Amerika turu gibi belirli ve geniş bir bölgeye yönelik de turlar düzenlenebilmektedir. Bu kadar çok çeşitliliğin olması ve KUNET Turizm ayrıcalığı ile sunulması aynı zamanda sizlere de alternatif yaratmaktadır. Yurt dışında işiniz nerede olursa olsun firmamızdan destek almanız da mümkündür.

Yurt dışı Tur Paketleri ve İşlemler

Kendi imkanları ile yurt dışına çıkmak isteyenler için farklı işlemlerin yapılması gerekir. Fakat bir acente ile birlikte bu konuda işlem yapmak tüm bu işlemlerin yapılmasını engelleyeceği gibi kilerin sadece geziye odaklanmasını sağlar. KUNET Turizm olarak sizlere keyifli ve sorunsuz bir yurtdışı fırsatı sunuyoruz. Yıllardan beri bu alanda kazanmış olduğumuz deneyimlerle birlikte dünyanın hangi noktasına giderseniz gidin, ayrıcalığımızı yaşama imkanını elde edebilirsiniz.

Yurt dışı tur hizmetlerinde, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde hizmetler organize edilmiştir. Böylece eğitim, iş, turizm ya da diğer ihtiyaçlarınıza en uygun olan hizmeti alarak, bu konuda deneyimin farkını yaşayabilirsiniz.

Yurt dışına çıkmak isteyen kurumsal müşterilerimiz için ilk görüşme itibari ile atanacak müşteri temsilcisi sayesinde gidilecek bölgeye yönelik tüm işlemler adım adım gerçekleştirilmektedir. Otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu ve diğer tüm ayarlamalar organize edilecektir. Böylece ilk günden turun son gününe kadar nelerin yapılacağı, nerede konaklama yapılacağı, ulaşımın nasıl ve nerede olacağı detaylı olarak belirlenir. Bu bilgiler aynı zamanda müşterileri de raporlanarak gerekli tüm bilgilerin öğrenilmesi sağlanmaktadır. Sizler de bu tip ayrıcalıklar ve sorunsuz bir yurt dışı gezisi için KUNET Turizm’i tercih edebilirsiniz.

divider

KUNET Turizm tarafından sunulan hizmetlerde tüm bu imkanların yanı sıra ekonomik yurt dışı tur paketleri organize edileceği için geniş çaplı bir kurumsal seyahat organizasyonunda dahi uygun fiyatlarla hizmet alınabilir.

tr_TR