Image
IT Support Services

Mavi Yolculuk

Ağırlıklı olarak yaz aylarında daha çok tercih edilen Mavi Yolculuk turları da KUNET Turizm güvencesi ile organize edilmektedir. Türkiye’nin farklı deniz kıyı şehirlerinden hareket ederek, keyifli bir mavi seyri sunan mavi turlar sayesinde sizler de unutulmaz bir gezi yaşayabilirsiniz.

Deniz, doğa, mavi ve güneşin bir araya geldiği mavi turlarda, lüks gemilerle yapılan seyahatler aynı zamanda tüm ihtiyaçların ve lüksün bir araya gelmesi ile eşsiz bir duruma gelmektedir. Bu nedenle özellikle son yıllarda Türkiye’den çok daha fazla talep almaya başlayan mavi turları sizler de tercih ederek, farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Mavi Yolculuk ve Rotalar

KUNET Turizm tarafından organize edilen mavi yolculuk hizmetinde yurt içi dahilinde Türkiye’nin kıyı bölgelerinde koylar arasında gerçekleştirilen seferler, yurt dışında çok daha farklı rotasyon seçenekleri ile sunuluyor. Bu nedenle yurt içi ya da yurt dışı tercihlerine bağlı olarak organizasyon farklı şekilde planlanıyor. Türkiye’de daha çok güney kıyıları ve Yunan adalarını kapsayan turlar tercih edilse de yine diğer rotasyonlara da katılım sağlanabilmektedir.

Mavi Turda Fiyatlar

Paket olarak ücretlendirme yapılsa da mavi turun özelliklerine göre tur fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle yurt içi ya da yurt dışı gibi farklı kriterlere göre bilgi alınması gerekmektedir. Fiyatlar ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’de Bodrum ve Marmaris ağırlıklı olarak gerçekleştirilen mavi turlarda süre de yine tur organizasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Yaz aylarında değerlendirilen mavi tur, şehir yaşamından ve karışıklığından uzak, doğa ile baş başa kalarak deniz keyfini yaşmak isteyenlere alternatif sunuyor.

divider

Sağlanan tüm bu imkanlar ucuz mavi tur fırsatı ile birleştiğinde KUNET Turizm hizmetleri çok daha cazip bir hale geliyor. Kurumsal müşterilerin yanı sıra organizasyonlara bireysel olarak da dahil olabilen müşterilerimiz, firmamızın sağladığı güven ve sunduğu deneyim ile eşsiz bir mavi yolculuk yaşama şansına erişiyor. Her yıl binlerce katılım göstermiş olduğu mavi turları sizler de uygun bir tarihte tercih ederek, unutulmaz pek çok anıya sahip olabilirsiniz.

Mavi Yolculuk

Ülkemizin cennet gibi mavi koylarından oluşan bir çok farklı rotada konumladığımız mavi yolculuk paketlerimizi talep ediniz.

Ege Mavi Yolculuk

Yunan adaları ile birlikte bir çok el değmemiş koyunda yüzmenin verdiği huzuru yaşamak için bize ulaşın
tr_TR