Image
IT Support Services

Yurt İçi Yurt Dışı Balayı Turları

Evlenen çiftler için en özel anlardan birisi olan balayı yurt içi ve yurt dışı paketleri sunan KUNET Turizm ile çok daha keyifli, çok daha özel. Gerek Türkiye’nin en iyi bölgelerinde gerekse de yurt dışındaki aşk kokan şehirlerde bir balayı yaşamak için siz de firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Balayı Yurt İçi ve Yurt Dışı Paketleri Neleri Kapsıyor?

Çiftlerin özel günlerini daha anlamlı kılmak ve hayatlarında unutulmayacak bir yer edinebilmek adına KUNET Turizm olarak her zaman en iyisini ve en özelini organize etmeye çalışıyoruz. Daha çok yurt dışı balayı turlarını tercih eden çiftler için, gezilerek görülecek ve özel vakit geçirilebilecek yerleri tercih ederken isteğe özel bölgelere yönelik de organizasyon gerçekleştirebiliyoruz. Çiftlerin düğün yorgunluğunu atmasının yanı sıra birlikte eşsiz karelere sahip olabileceği dünya şehirlerinde ya da Türkiye’nin en özel bölgelerinde keyifli bir dönem için balayı yurt içi ve yurt dışı paketleri sizleri bekliyor.

Tercihini Türkiye’den yana yapan çiftler için en popüler merkezler Antalya ve Ege kıyıları olurken yurt dışı denildiğinde çok daha farklı istekler göze çarpıyor. Aşk dolu bir tatil için Paris, mini bir dünya gezisi için Avrupa’nın farklı ülkelerini kapsayan Avrupa turu ya da farklı kültürlere görmek isteyenler için Amerika ön plana çıkan yerler arasında bulunuyor.

Balayı turları vizesiz olarak gidilebilecek pek çok farklı bölgeyi de kapsadığı için son dönemlerde bu tip bölgeler de ilgi çekiyor. Uzakdoğu ya da Ukrayna gibi pek çok yere vizesiz bir şekilde gidilmesi mümkün olduğundan dolayı dilerseniz sizler de bu yerleri değerlendirebilirsiniz.

divider

Balayı turları için çok farklı seçeneğin olması, ekonomik anlamda da alternatif yaratıyor. Balayı için daha ekonomik bir tur tercih edecekler için farklı, lüks bir tatil isteyenler için farklı tur seçenekleri sayesinde herkese ve her bütçeye özel seçenekler KUNET Turizm tarafından sunulmaktadır. Üstelik yeni evlenen çiftlere yönelik özel olarak hazırlanan promosyon ve indirimler sayesinde normal turlara göre çok daha uygun fiyatlarla sunulan balayı turlarında, size özel pek çok sürpriz de yer alıyor.

tr_TR